خدمات


خدمات حرفه ای مجموعه Robocam در حوزه تصویر برداری ، عکاسی و تولید تیزر های تبلیغاتی مبتنی بر جلوه های تصویری به این شرح است 

عکاسی :
انجام کلیه امور تصویر برداری و عکاسی صنعتی در تمام نقاط کشور 
 • عکاسی صنعتی 
 • عکاسی 360 درجه
 • عکاسی تایم لپس
 • عکاسی هایپر لپس
 • عکاسی تایم لپس حرکتی با اسلایدر
 • عکاسی هوایی ( هلی شات )
فیلم و تیزر :
 تولید فیلم و تیزرهای تبلیغاتی با تکیه بر تکنیک تایم لپس و مرور زمان
  • تولید کلیپ و تیزر های صنعتی
  • فیلم های مبتنی بر تایم لپس برای نمایش رشد پروژه
  • فیلمبرداری هوایی ( هلی شات )

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   تیزر و مستند های معرفی یک پروژه ، از مهمترین عناصر تعاملی برای انتقال یا نمایش چالش ها و توانایی های یک مجموعه صنعتی - عمرانی است . موضوعاتی که معمولا به کندی تکمیل شده و در طول چند ماه و چند سال به سر انجام میرسند نیازمند به کار گیری شیوه خاصی از تولید محتوا و تصویر در ساخت آنها است.

  این فیلم یا تیزرها میبایست فاکتور های خاصی را که در طول دوره کاری طولانی در محیط قرار دارند مد نظر قرار داده و با ابزاری خاص و سناریوی مناسب تولید شوند.  گذر زمان یا تایم لپس Time lapse یک شیوه شگفت انگیز برای انتقال مفهوم گذشت زمان در کار است. این روش تصویربرداری در کنار تایم لپس های حرکتی چند زاویه ای با اسلایدر و همچنین افزودن چاشنی تکنیک هایپرلپس در کنار تصویربرداری های گوناگون زمینی و هوایی فیلمی حاوی جلوه های تصویری زیبا خلق میکند که گویای همه آن چیزی است که مشتری یا مخاطب خاص میبایست در باره یک پروژه مهم بداند.

  از فیلم های به دست آمده میتوان در وب سایت - پرزنت و خلاصه  نمونه کار و یا نمایش توانایی های شرکت ها در تبلیغات در رسانه ها بهره برد. کاربرد دیگر این فیلم میتواند مستند سازی و تکمیل اطلاعات یک پروژه بزرگ باشد.

  تیم متخصص این مجموعه علاوه بر دارا بودن بخش تولید محتوا - متن - سناریو و تدوین و ویرایش تصویر ، از کارشناسان فن آوری اطلاعات و نرم افزار و سخت افزار بهره مند بوده تا امکان کنترل کامل همه جزییات تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری به کار برده شده در پروژه را داشته باشد و بتواند خوراک نهایی که همان عکس و فیلم مورد نیاز برای ساخت فیلم نهایی است را به درستی و دقیق تولید نماید.


  برخی از اجزا مهم فیلم نهایی شامل این قسمت ها میباشد :


       -       تصویر برداری ( عکاسی ) تایم لپس یا مرور زمان Time lapse

  در این خصوص با نصب دوربین هایی با کیفیت بسیار بالا برای تصویر برداری مداوم روزانه از پروژه علاوه بر تولید تصاویر روزانه امکان تولید فیلم های کوتاه از آن برای نمایش در تیزر های تبلیغاتی مجموعه یا مستند سازی به وجود خواهد آمد. همچنین امکان مشاهده از راه دور (Web) توسط سفارش دهنده امکانپذیر خواهد شد. تصاویر با کیفیت 10 تا 50 مگا پیکسل به صورت اندازه کوچک و یا اندازه واقعی بسیار بزرگ با فرمت JPG و همچنین تصاویر خام  RAW   قابل دسترس بوده و از نظر کیفی در بالاترین استاندارد کیفیت خواهد بود.از تصاویر تولید شده میتوان در چاپ بروشور و کاتالوگ یا فیلم و کلیپ استفاده نمود یا در تولید تصاویر HDR شده استفاده کرد.

  علاوه بر تصویر برداری ثابت تایم لپس که با نصب روی دکل یا ساختمان های مجاور به پروژه انجام میشود در بازه های زمانی مختلف میتوان از اسلایدر های موتور دار تایم لپس که ایجاد کننده نماهای زیبای حرکتی تایم لپس در طول زمان کوتاهتری هستند بهره برد و از جلوه های تصویری جدید تری نظیر هایپر لپس نیز در تکمیل آن بهره گرفت. این برنامه های منظم کاری در طول فعالیت چند ماهه یا چند ساله پروژه ( موسوم به آفیش ) میتواند به صورت ماهانه و در زمان های هماهنگ شده برای نمایش چالش ها و ایجاد جلوه های تصویری خاص از داخل پروژه انجام شود.

  -       تصویر برداری هوایی

  یکی از فاکتور های تکمیلی خوب برای تولید مستند های رشد و تکمیل پروژه ، استفاده از پرنده های تصویر بردار برای ثبت تصاویر منحصر به فرد از زوایای گوناگون پروژه های عمرانی و ساختمانی بزرگ است. علاوه بر فیلمبرداری ، امکان عکاسی از ارتفاع بالا نیز با بهره گیری از این فن آوری در اختیار سفارش دهنده قرار میگیرد. با کنار هم قرار دادن تصاویر و فیلم ها در مستند نهایی ، امکان انتقال درک عظمت پروژه ، چالشها و مشکلات پیش روی سازندگان بنا ، برای مخاطب عام و خاص ایجاد خواهد شد.

  -       عکاسی تخصصی

  یکی از خدمات مورد نیاز مجموعه های صنعتی و عمرانی ، عکاسی تخصصی صنعت است  که از آن میتوان در کلیپ نهایی به صورت اسلاید و شرح با نریشن استفاده کرد.  عکاسی به روشHDR برای حداکثر کردن جلوه های نوری موجود انجام تصاویر زیباتر و نرم تری را ارائه میدهد. عکاسی پانورما برای نمایش وسعت و افزایش کیفیت و همچنین عکاسی 3600 درجه برای استفاده در  وب سایت و نمایش نرم افزاری پروژه به صورت مجازی از پیشنهاد های  این مجموعه برای تیزر و فیلم نهایی است.


   برای دریافت اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.
   

  خدمات
  • تولید فیلم و تیزرهای تبلیغاتی با تکیه بر تکنیک تایم لپس و مرور زمان
  • اجاره اسلایدر و ریل های عکاسی و فیلمبرداری 
  • اجاره باکس های کنترل عکاسی از راه دور
  دانلود اپلیکیشن
  تماس

  09129254486

  © 2012 - 2017 ParsSky ins. All Rights Reserved.

  .مرور زمان گذر زمان پروژه عکاسی صنعتی کلیپ عکاسی تایم لپس timelapse time lapse dolly camera astronomy clip کلیپ  اسلایدر عکاسی اسلایدر فیلمبرداری اسلایدر سینمای اسلایدر موتور  

  عکاسی پانوراما / طراحی و ساخت تور مجازی / عکاسی صنعتی / عکاسی مدلینگ / عکاسی تایم لپس / ساخت مولتی مدیا / ساخت نریشنISO آموزش عکاسی آموزش فتوشاپ الهام الهام عکاسی انواع عکاسی ایزو ترفند عکاسی ترکیب بندی تنظیمات دوربین تکنیک عکاسی خلاقیت در عکاسی دریچه دیافراگم دوربین DSLR دوربین دیجیتال دیافراگم رفلکتور سافت باکس سایت 500px سرعت شاتر عمق میدان عکاسی عکاسی اجسام بی جان عکاسی از حیوانات عکاسی از مدل عکاسی از کودکان عکاسی در سفر عکاسی ماکرو عکاسی منظره عکاسی پرتره عکس الهام بخش عکس های الهام بخش فاصله کانونی فلاش فوتوشاپ فوکوس فیلتر ND لنز دوربین مجموعه عکس نوردهی نوردهی طولانی نورپردازی پرسپکتیو پروژه عکاسی ژست عکاسی  

  طراحی سایت با آسمان پارس

  Top